Erkek Korse Ürün Görseli

Slim N Lift Korse

Slim N Lift KorseSlim N Lift Korse

Erkekler de zaman zaman bazı kıyafetlere bakarak keşke ben de bu gömleğin içine girebilsem diye düşündükleri olur bu durum sadece kadınlara özgü bir durum değildir aslın da erkekler sadece ülkemiz de göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer, Türk kası onlar diyerek erkeklerin bu sorununu gizlemesi sonucun da dile getirilmez ancak erkekler de zaman zaman bu durumdan rahatsız olabilirler. Bu makalemiz de sizlere sadece erkeklere özel olarak üretilen çok özel bir korse tanıtacağız.

 Slim’n Lift erkek atlet tipi korse sadece erkeklere özel olarak üretilmiş olan özel kumaşı sayesin de gün için de hareketlerinizi kısıtlamayacak çok özel bir atlet tipi korsedir. Özellikle karın, sırt ve basen bölgelerini gizleyerek erkeklerin istedikleri gömleklerin içine girmelerine, istedikleri tişörtü giymelerine yardımcı olmaktadır.

 Slim’n lift korse Amerika’da milyonlarca satmayı başarmış günümüz de ülkemiz de de bir çok erkeğin tercih ettiği atlet şeklin de renk seçeneği olarak siyah ve beyaz olarak sizlere sunulan çok özel bir korsedir…

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )