Erkek Korse Ürün Görseli

Erkeklerde göğüs büyümesi nedir ?

Erkeklerde göğüs büyümesi nedir ?Erkeklerde göğüs büyümesi nedir ?

Çevreniz de göğüsleri büyük olan bir erkek görmemiş olabilirsiniz. Erkekler bu konu da çok yoğun bir çaba içine girmektedirler. Bir çok erkek genel olarak aldığı fazla kilolar sonucun da göğüslerin de büyüme yaşamaktadır. Bir çok erkek bu durumu gizlemeyi başarsa da zaman zaman tişörtlerin altından çıkan göğüsleri görmek mümkündür. Bir çok ünlü de televizyon da görmeniz mümkündür. Bu durumu her zaman gizlemek mümkün değildir.

Erkekler de normal koşullarda çok az bir göğüs vardır. Göğüs için de bulunan meme dokusu ve yağ dokusu erkeklerin bu bölgesin de hafif bir dolgunluk yapmaktadır. Ancak zaman zaman bu dolgunluk fazla olur ve erkeklerin memeleri aynı bir bayanın kini andırmaya başlar.

Bu probleme tıp dilin de jinekomasti adı verilmektedir. Jinekomasti latince de kadın göğüsünü andıran anlamına gelmektedir. Bu problem bir çok nedene bağlı olarak yaşanabilmektedir.

Erkekler de bu durumu gizleyebilmek için Korseler den yardım alabilirsiniz. Atlet tipi korse bu konu da erkeklere yardımcı olacak çok özel bir korse tipidir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )