Erkek Korse Ürün Görseli

Erkekler için atlet tipi korse

Erkekler için atlet tipi korse  Erkekler için atlet tipi korse  

Erkeklere özel olarak üretilen slim’n lift erkekler için atlet tipi bir korsedir. Özel kumaşı ve tasarımı sayesin de sizleri gün için de rahatsız etmez ve hareket kabiliyetinizi kesinlikle kısıtlamaz. Bu neden ile rahatlıkla kullanabileceğiniz korseler arasın da yer almaktadır. Özel günleriniz de ya da gezmeye giderken bu ürünü kullanabilir ve giymek istediğiniz kıyafetleri daha rahat bir şekil de giyebilirsiniz.

Slim’n lift korsenin sizleri zayıflatıcı her hangi bir özelliği bulunmamaktadır. Sadece bazı bölgeleriniz de bulunan fazla kilolarınızı gizlemenize yardımcı olur. Sizler de slim’n lift korse hakkın da detaylı bilgi sahibi olmak için sipariş ve destek hattı telefonlarımız dan bizlere ulaşabilirsiniz.

Slim’n lift korse atlet tipin de olduğu için her kıyafetinizin altına rahatlıkla giyebilirsiniz. Elbiselerinizin altın dan her hangi bir şekil de belli olmayacaktır. İstediğiniz zaman düşük derece de çamaşır makinesin de yıkayabilirsiniz. Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan korse bedenleri sayfamız da yer almakta dır.

Ürünlerimiz hakkın da bilgi almak ve siparişlerinizi vermek için günün her saatin de bizleri arayabilir ve çağrı merkezimiz den destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere Slim’n Lift korse özellikleri hakkın da her konu da bilgi vereceklerdir. Arama talebi bırakarak da sipariş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Arayın sizlere güvenli alış veriş fırsatlarından söz edelim…

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )